Start zimní ligy jsme si naplánovali ideálně a první turnaj na domácí půdě nás přivítalo opravdové zimní počasí. Jelikož jsme zapomněli zapnout vyhřívání trávníku, povrch hrací plochy byl krásně bílý a míč trochu klouzal, ale jinak ideální podmínky.
Vlivem mnoha omluvenek jsme A-tým doplnili o další hráče, abychom měli alespoň jednoho na střídání. Na trávník jsme tedy vyběhli v sestavě: Eda, Ondra, Domča, Kuba, Štěpán a Honza.
První zápas proti Všeradicím jsme si nejenom zastříleli, ale hlavně pod taktovkou trenéra Hynka předváděli celoplošný fotbal a neustále přenášeli hru přes brankáře z jedné strany hřiště na druhou. I před brankou soupeře to nebylo ukvapené a všichni se snažili vždy ještě najít přihrávkou lépe postaveného spoluhráče. Na úvod vysoká výhra 13:1.
Po třízápasové pauze se nám postavil tým Cembritu, který měl původně postavit na turnaji dva týmy, ale rovněž z důvodu omluvenek měl nakonec jen jeden. I tady jsme pokračovali ve stejném duchu a znovu přenášeli hru a chvílemi obléhali soupeřovo území až házenkářským způsobem. Tentokrát se soupeř k ničemu nedostal a nakonec tedy výhra 10:0.
V posledním utkání dne jsme vyzvali ČLU Beroun ročníku 2015 a udělali změnu na postu brankáře – Honzu vystřídal Eda a ačkoliv hra nebyla špatná, trochu jsme upustili od přenášení těžiště hry z jedné strany na druhou a hra byla trochu rozháranější. Nicméně opět chválíme všechny za snahu neustále kombinovat a hledat nabíhající spoluhráče. Konečné skóre 7:1.
Dnes byla hra opravdu pohledná, jediné co mohlo být lepší, je rychlost provedení – když toto zrychlíme, bude to fungovat i na kvalitnější soupeře, kteří nás na dalším turnaji čekají. Za čtrnáct dní se střetneme mimo jiné s vedoucí dvojicí Drozdov, Zdice, dále se Svatou a Tmaní. Dnes se mimo jiné trefili všichni naši hráči, což rovněž chválíme.
V průběžné tabulce turnaje nám patří třetí místo, ale máme zápas k dobru s Cembritem A, který ještě budeme dohrávat.
Děkujeme všem klukům za dnešní výkony a přístup a rodičům za podporu a servis. V neposlední řadě děkujeme rozhodčím mládežníkům z klanu Heisigů a Vitíků.