Opět jsme si na sobotní zápasy zimní ligy objednali zimní počasí, od pátečního večera nám sněžilo, a tak kolegové z ČLU Beroun měli spoustu práce, aby hřiště Na Máchovně bylo připraveno.
Z důvodu nemocnosti nedorazilo družstvo Všeradic a museli jsme v rozpisu zápasů trochu improvizovat. Na úvod jsme si dohráli utkání z předešlého kola proti berounskému Cembritu A. Po dvou gólech Kristiána a jednom Víti jsme ještě v polovině utkání drželi nerozhodný stav 3:3. Cembrit ale ještě ukázal kvalitu a dvakrát udeřil. Na úvod tedy porážka 3:5, ale po slušném výkonu. Ve druhém zápase jsme narazili na vedoucí Drozdov, který ještě nepoznal hořkost porážky. Byla z toho výhra soupeře 2:0, která se ale nerodila snadno a statečně jsme vzdorovali.Třetí zápas proti Tmani jsme nezačali vůbec dobře a po zbytečných chybách brzy prohrávali 1:3. Kluci pak pochopili, že musí více napadat, získávat balony na polovině soupeře a hlavně více střílet. To jsme začali plnit, ale dlouhou dobu jsme jen trefovali brankáře soupeře. Pak kluci zkoušeli střelbu i z větší vzdálenosti a to na soupeře platilo. Utkání jsme otočili a zvítězili 7:4. Ve čtvrtém zápase nás čekali Zdice, které také patří ke spolufavoritům na celkové prvenství. Na vedoucí gól soupeře zareagoval střelou takřka z poloviny hřiště Víťa a po pěkně kopnutém trestném kopu Ondry jsme průběžný stav utkání otočili. Soupeř si pak vzal vedení zpět a vypadalo, že si dojde pro vítězství. Dalším gólem Víti jsme ale dokázali utkání zremizovat, byla to mimochodem první remíza celé ligy. Poslední zápas proti Svaté byl jasnou záležitostí Cábelíků a kluci polevili až za stavu 6:0 a nechali soupeře také dát góly. konečný výsledek 8:3.
Tentokrát tedy 2 výhry, 1 remíza a 2 prohry. Co stojí za zlepšení, je určitě rychlost v práci s míčem a důraz na balon. Také to chtělo po průnicích po lajnách včas přenášet hru před bránu. Jinak ale bojovný výkon od všech. V průběžné neúplné tabulce nám patří 2. místo za vedoucím Drozdovem, třetí Zdice mají stejný bodový zisk, ale zápas k dobru.
Mezi zápasy nás dnes navštívili i čerti s Mikulášem a kluci jim slíbili, že na všech nedostatcích zapracují a předvedli jim náš pokřik.
Výsledky na turnaji:
FK KD – Cembrit A 3:5
FK KD – Drozdov 0:2
FK KD . Tmaň 7:4
FK KD – Zdice 3:3
FK KD – Svatá 8:3
Střelci:
Kristian 8x, Ondra 6x, Víťa 5x, Domča 2x