První adventní neděli jsme s dětmi  vyrazili k halovému turnaji do Rokycan, kde nás čekalo měření sil s dalšími 5 týmy.

Na úvod turnaje jsme se střetli s týmem Mýta a zápas to byl velmi bojovný. Po většinu času jsme vedli a soupeř dotahoval skóre. Před koncem zápasu dokonce srovnal na 5:5, nakonec jsme ale dva góly přidali a závěr si pohlídali, výsledek tedy 7:5 a splněn první úkol – dobře do turnaje vstoupit.

Po krátké pauze nás čekal domácí tým Kohoutů z Rokycan. Zde jsme se dostali do tempa a soupeři nadělili 15 kousků a inkasovali jediný gól. Hrálo se prakticky jen na polovině soupeře a naši kluci se snažili o kombinační hru a sázeli soupeři jeden gól za druhým.

Následovala hodinová pauza a poté derby s Cembritem Beroun. I v tomto utkání kluci dokonale plnili pokyny a poctivým napadáním a zajištěním středu hřiště nedali soupeři ani kus hřiště zadarmo. Opět jsme si zastříleli a výsledkem byla výhra 10:1.

Po další hodinové pauze proti nám nastoupili Příkosice a konečné skóre 18:1 v náš prospěch hovoří za vše.

Na závěr nás čekal tým Petřín Plzeň, který měl ve svém středu několik šikovných hráčů a o to více jsme chtěli zvítězit a završit tak povedené vystoupení na turnaji. Začátek byl velmi bojovný, soupeř dvakrát reagoval na naše vedení, ale od stavu 2:2 už to byla hra Cábelíků. Kluci dali do posledního zápasu vše a za frenetické atmosféry zvítězili 9:2.

Ačkoliv se výsledky oficiálně nepočítaly a pořadí nevyhlašovalo, velmi nás potěšilo, že se nám podařilo ve všech utkáních zvítězit a hlavně kluci předváděli chvílemi až překvapivě dobrý fotbal se snahou kombinovat, využívat celého hřiště a rovněž pohyb na hřišti a jeho celoplošné pokrývání je velkým příslibem do budoucna. Nemůžeme usnout na vavřínech, nicméně máme určitě na čem stavět.

Klukům patří díky za výbornou hru, dodržování pokynů a cábelícké srdíčko, které do hry všichni dali, rodičům pak za fantastickou atmosféru, za kterou by se nemuseli stydět na leckterém ligovém utkání.

 

Výsledky:

FK Králův Dvůr – Mýto   7:5

FK Králův Dvůr – Kohouti Rokycany 15:1

FK Králův Dvůr – Cembrit Beroun 10:1

FK Králův Dvůr – Příkosice 18:1

FK Králův Dvůr – Petřín Plzeň 9:2