Náš B-tým zakončil soutěžní podzim posledním turnajem ve Všeradicích. Jediná omluvenka přišla od nemocného Víti, a tak jsme měli k dispozici dvě čtyřky.
Počasí nám tradičně moc nepřálo, od rána pršelo a terén byl hodně měkký a blátivý, zejména uprostřed hřiště číslo jedna.
Náš první zápas jsme ale sehráli na druhém hřišti, které bylo v trochu lepším stavu. Soupeřem nám byl Žebrák. Na těžkém terénu jsme předváděli dobrou hru plnou kombinací a soupeře za celý zápas pustili pouze do jedné pseudošance. Konečné skóre 10:0.
Po jednozápasové pauze jsme se přesunuli na blátivější hřiště číslo jedna k zápasu proti Chodouni. Začátek byl trochu pomalejší a na první gól se chvíli čekalo. Opět ale navzdory terénu pěkná kombinační hra – v hlavní roli Cábelíci. Postupně jsme se i rozstříleli a tentokrát zvítězili 9:0.
Ve třetím utkání nás čekal rival z Berouna. Tentokrát patřil úvod Cábelíkům a po gólech Štěpána a výstavní pumelici Kuby jsme šli do dvoubrankového vedení. Soupeř před polovinou utkání šťastně snížil a pokračovala tedy tuhá vypjatá bitva. Na polovině soupeře jsme si vedli velmi zdatně a vytvořili si několik závarů před berounskou brankou. I soupeř měl své šance, které pramenily především z chyb v naší rozehrávce, vypracovat si převahu postupnou kombinací jsme mu nedovolili. Další gól v zápase nepadl, a tak mohla vypuknout v našem táboře erupce radosti. I když nás ještě čekal jeden zápas, kluci věděli, že vítězství v turnaji už by nás nemělo minout.
V posledním utkání jsme opět pěknou hrou deklasovali Všeradice poměrem 11:0, v brance byl tentokrát Sam.
Celkově dnes tedy velmi působivý výkon, čtyři výhry a jediná inkasovaná branka oproti 32 vstřeleným.
Se Lvem jsme tedy srovnali bilanci na 2 výhry, 2 prohry a remízu. Systém nám už dopředu určil, že se s ním budeme potkávat i v jarní finálové skupině, neboť první i druhý tým naší skupiny se potká i v té jarní finálové. Kromě toho na nás budou čekat další čtyři soupeři, jejichž jména ještě neznáme, ale měly by to být týmy z okolí Hořovic, se kterými se moc nepotkáváme.
Děkujeme všem za dnešní pěkné výkony a rodičům a fanouškům za podporu.
Dnešní výsledky:
FK KD – Žebrák 10:0
FK KD – Chodouň 9:0
FK KD – ČLU Beroun 2:1
FK KD – Všeradice 11:0
Střelci:
Jirka 8x
Tomáš 6x
Niki 5x
Sam 4x
Kuba 3x
Maty 2x
Honza 2x
Štěpán 2x
Asistence:
Honza 3x, Jirka 2x, Štěpán 2x, Kuba 2x, Niki 2x, Tomáš 2x, Sam 2x, Emča 1x, Maty 1x