V neděli 10.10. 2021, tedy den po domácím turnaji, jsme vyjeli k silně obsazenému turnaji do Velvar. Za pěkného slunečného odpoledne nás čekala střetnutí s dalšími 6 týmy.

V lehce obměněné sestavě jsme nutně potřebovali předvést bojovnější výkon než v sobotním domácím turnaji.

V prvním utkání jsme nastoupili proti domácímu týmu a začátek zápasu navázal na sobotní slabý výkon, kluci jako by ani nevěděli, že jsou na hřišti. Brzy jsme prohrávali o 4 góly a vypadalo to bledě. Po vstřeleném gólu se ale naši malí Cábelíci probrali a začali se dostávat do hry. Soupeře jsme dotahovali a i když jsme nakonec prohráli o dvě branky, výkon ve druhé polovině zápasu byl slibný a kluci ukázali, že nic nevzdávají a umějí zabrat.

Ve druhém zápase proti týmu Bohemians Praha 1 jsme na bojovný výkon navázali a zvítězili v poměru 5:2. Ve třetím utkání jsme ve výkonu pokračovali, tentokrát z toho však byla těsná prohra 2:3 s týmem Ústí and Labem.

Po krátké pauze jsme narazili na druhý tým Bohemky a zde celkem jednoznačná výhra 8:1. I v následujícím utkání proti SK Doksy jsme byli od začátku ve vedení a nakonec zvítězili 6:3.

Před posledním utkání turnaje proti Mladé Boleslavi jsme tedy měli pozitivní bilanci 3 výher 2 porážek a v případě úspěchu se dalo pomýšlet na medaili. Bohužel poslední utkání nám nevyšlo dle představ. Za prvé jsme nenavázali na bojovný výkon z předešlých utkání, rovněž byla na všech vidět únava a především Boleslav byla velmi kvalitním a efektivním soupeřem. Turnaj jsme tedy zakončili prohrou 1:7, nutno říci, že zaslouženou.

Celková bilance 3 výhry a 3 porážky znamenala čtvrté místo v turnaji, byť jen o skóre za třetím Ústím.

V turnaji jsme se ale prezentovali mnohem lepším výkonem než v sobotu a všechny za nasazení chválíme, rovněž i za přístup, kdy jsme nevzdávali ani špatně se vyvíjející zápasy a ukázali Cábelícké srdíčko.

Naše výsledky v turnaji:

FK KD – Velvary 4:6

FK KD – Bohemians Praha A 5:2

FK KD – Ústí nad Labem 2:3

FK KD – Bohemians Praha B 8:1

FK KD – SK Doksy 6:3

FK KD – Mladá Boleslav 1:7

 

Celkové pořadí:

  1. Velvary – 18b. skóre 30:17
  2. Mladá Boleslav – 12b. skóre 36:18
  3. Ústí and Labem – 9b. skóre 33:26
  4. FK Králův Dvůr -9b. skóre 25:22
  5. Bohemians Praha A – 6b. skóre 21:23
  6. Bohemians Praha B – 6b. skóre 18:41
  7. SK Doksy – 3b. skóre 12:28