V neděli 16.2. jsme po týdenní pauze skočili rovnýma nohama opět do fotbalu a bez přípravy vyjeli k halovému turnaji do Rokycan.

Turnaj se hrál systémem 3+0 na dvě rozdělené skupiny po šesti týmech. Čekalo nás tedy pět zápasů proti nám již známým týmům.

První zápas po krátkém rozběhání proti Domažlicím  – byli jsme zvědaví, jak se na našich svěřencích projeví týden a půl bez tréninku. Začali jsme dobře a připsali si celkem hladkou výhru 14:2, i když bez chyb to nebylo a zejména na pohybu byla delší pauza vidět.

Ve druhém utkání nás čekal tým Viktorie Plzeň a možná vlivem uspokojení z hladkého úvodu, určitě pak ale horším pohybem a chybami v obraně jsme po tuhém boji prohráli 4:6.

Po domluvě v kabině a krátké pauze jsme smetli z palubovky domácí tým Kohoutů z Rokycan poměrem 22:4.

Další utkání proti Příkosicím jsme měli rovněž celou dobu pod kontrolou a byla z toho výhra 13:4.

Následovala třízápasová pauza a občerstveni a odpočati jsme nastoupili proti Petřínu Plzeň. Úvod nám nevyšel a po zbytečných chybách v obraně jsme brzy prohrávali 1:3. Kluci ale nic nevzdávali a bojovali – času zbývalo ještě dost. Důrazem na polovině soupeře se nám podařilo stav utkání otočit na 5:3 a toto skóre platilo ještě dvě minuty před koncem hrací doby. Pak bohužel přišly dvě chyby v obraně a kluci z Petřína se na nás dotáhli a utkání tak skončilo smírně.

Všichni kluci a holky turnaj celý turnaj bojovali a za to si zaslouží uznání, tréninková pauza se ovšem projevila zejména v rychlosti a celkové fyzičce. Tady musíme opět začít tvrdě pracovat. Celkové skóre 58:21 také vyznívá pozitivně, ale nás trenéry samozřejmě kolonka obdržených gólů také trápí. Spoustu gólů jsme soupeřům „darovali“ a tady musíme také zabrat.

Na závěr bychom chtěli poděkovat jak našim kadetům, tak samozřejmě rodičům za podporu, fandění a servis dětem.

Sportu zdar, Cábelíkům zvlášť!

 

 

 

Výsledky na turnaji:

FK KD – Domažlice                14:2

FK KD – Viktoria Plzeň            4:6

FK KD – Kohouti Rokycany  22:4

FK KD – Příkosice                   13:4

FK KD – Petřín Plzeň                5:5