V neděli 24.9. nás čekal domácí turnaj a doufali jsme, že konečně protrhneme smůlu na domácím pažitu, kde se nám obvykle nedaří, a to ani výsledkově a hlavně ani herně.

V prvním kole nás čekal nejslabší účastník naší skupiny – Hořovice. I přes výhru 8:0 tento zápas naznačil, že dnes jsme se s formou nepotkali. Nedůrazná hra plná nepřesností, slabé přihrávky, chabá střelba, nedůraz na balon, nehlídání soupeřových útočníků… úvod hodně vzdálený trenérským představám a pokynům.

To, co jsme hráčům vytkli po utkání, se naplno projevilo ve druhém zápase proti houževnaté Svaté. Absolutní nepoučení se z vlastních chyb, jejich neustálé opakování, žádný drajv a chuť hrát balon, slabý pohyb, nedůrazné přihrávky a střelba – to se nemohlo vyvíjet jinak – soupeř šel do zaslouženého vedení 2:1. I když jsme utkání dokázali otočit na konečných 3:2, moc důvodů k pochvalám jsme nenašli.

Pokud bychom v podobných matných výkonech pokračovali, koledovali bychom si v dalším náročném utkání proti Komárovu. To se po jednozápasové pauze také ukázalo. I přes mnohé apely na to, že soupeř rozehrává dlouhými nákopy, naši hráči nepochopili nebo nevnímali to, že musí při jejich rozehře couvnout a nenechávat útočníky za sebou. To nevyhnutelně vedlo k takřka stejným inkasovaným gólům. V polovině utkání vedl soupeř již 3:0 a bohužel nic nenasvědčovalo zlepšení. Nedůrazná hra bez pohybu, katastrofální přihrávky na dva metry na obsazené spoluhráče, nevyužívání šířky hřiště, strašidelná střelba, laxní pohyb útočníků směrem dozadu…prostě vše špatně.. zasloužená prohra 1:3

Poslední zápas s Loděnicemi jsme pokračovali v nastoleném výkonu . Výhra 6:4 neukázala žádné herní zlepšení a náš nedůraz a odevzdání byly do očí bijící..

Turnaj jsme sice odehráli s bilancí 3 výher a 1 prohry a obsadili konečné druhé místo, za předvedenou hru bychom ale raději viděli náš tým jinde, aby kluci viděli, že za toto si pohár určitě nezaslouží.

Teď nás čeká pauza, příští víkend bez zápasu a ten další volný vyplníme domácím přátelákem proti berounským lvíčatům. Budeme v tréninku pracovat na tom, abyste již něco podobného nemuseli nikdy sledovat.

Naše výsledky:

FK KD – Hořovice 8:0
FK KD – Svatá 3:2
FK KD – Komárov 1:3
FK KD – Loděnice 6:4