V sobotu 21.5. jsme sehráli třetí díl finálových bojů okresního přeboru mladších přípravek. Pořadatelem byli naši kamarádi z ročníku 2013, hrálo se tedy na domácím pažitu.
Tentokrát nám los určil pauzu až v posledním kole, čekaly nás tedy čtyři zápasy bez přestávky.
V tom prvním jsme se střetli s ČLU Beroun a po šťastném gólu brankáře Honzy přes celé hřiště jsme šli do vedení. Zápas byl většinu hrací doby velmi bojovný a gólově vyrovnaný. Bohužel z toho byla na úvod těsná prohra 3:4.
Ve druhém zápase jsme narazili na Svatou, kterou jsme posledně hladce porazili. Úvod zápasu nám ale nevyšel a po zbytečných chybách jsme prohrávali 0:2. Kluci ale nic nezabalili – nejprve zabrnkal brankáři na housle Samík, druhý gól pak přidal Kuba a rázem byl stav vyrovnaný. Další gól jsme ale už vstřelit nestihli a rozešli se tak smírně 2:2.
Ve třetím zápase jsme se střetli s týmem Cábelíků 2013. Úvod zápasu byl vcelku bojovný a plný soubojů na hranici pravidel a několik minut se hrálo bez branek. Pak ale soupeř sešteloval mušku a několika pěknými střelami určil ráz zápasu. Nakonec prohra 0:5, ale opět se ctí a po bojovném výkonu.
V posledním utkání proti Cembritu už byla na našem týmu znát únava a soupeř jí ztrestal celkem sedmi góly. Na naší straně vstřelil čestný gól Tomáš.
Celkově byl náš výkon podobný tomu z posledního turnaje. Nedali jsme nikomu nic zadarmo, statečně bojovali a rozhodně se nemusíme stydět. Stejně jako před čtrnácti dny z toho bylo čtvrté místo.
Děkujeme všem za předvedené výkony, rodičům za podporu a již příští sobotu vyjíždíme na Maracaná pod mostem.