V sobotu 16.10. ráno jsme vyjeli k poslednímu podzimnímu dějství v rámci okresního turnaje mladších přípravek, tentokráte do Karlštejna.

Čekalo nás poslední měření sil s Hýskovem, domácím Karlštejnem a Cembritem, přesně v tomto, již známém, pořadí.

První zápas proti Hýskovu nebyl tak jednoduchý jako na minulých turnajích a soupeř nám zdatně konkuroval ve středu hřiště a několikrát nás potrápil úniky, ať už středem nebo po krajích. Byla z toho nakonec těsná výhra 4:3.

Druhý zápas proti domácímu Karlštejnu jsme začali přímo hororově, bez pohybu a důrazu a soupeř nám v rychlém sledu po našich hrubých chybách a nedůslednému přistupování k hráčům nasázel čtyři fíky. V tu chvíli jsme byli zralí na ručník. Pak ale všichni pochopili, že uhrát si to musí sami a začali bojovat. Postupně jsme dotahovali skóre a druhá část utkání již patřila nám. Soupeř se už k ničemu nedostal a naši malí bojovníci dokonali famózní obrat na konečných 7:4.

V posledním utkání nás čekal Cembrit a začali jsme dobře a aktivně. První gól vstřelil soupeř po nešťastné teči do protipohybu našeho brankáře. To bylo ale od soupeře všechno a další góly stříleli již jen Cábelíci. Poslední soutěžní utkání podzimu se nám vyvedlo skutečně náramně. Od jistého výkonu brankáře a jeho výborné dlouhé rozehry, přes koncentorvaný a zdravě agresivní výkon obránců, až k přímočaré hře a tahu na bránu našich útočníků. Tento zápas byl opravdu povedený a fotbalový. Všechny chválíme. Konečné skóre 4:1.

V turnaji jsme tedy brali první místo a dotáhli tak zápasovou bilanci s Cembritem na 2:2. Jako třešnička na dortu pak působí fakt, že Cembrit ztratil body remízou s Hýskovem a díky tomu končíme s našimi Cábelíky na prvním místě naší skupiny C. Toto je v naší první soutěžní sezoně nad plán a jsme na náš tým patřičně hrdí. Děkujeme.

Naše výsledky v turnaji:
FK KD – Hýskov 4:3
FK KD – Karlštejn 7:4
FK KD – Cembrit 4:1

Střelci:
Víťa – 6x
Honza – 3x
Niki – 2x
Tomáš – 2x
Jiřík – 1x
Domča – 1x