V neděli 20.9. 2020 jsme za krásného počasí odehráli první ze série okresních turnajů. Na perfektně připraveném hřišti nás přivítal domácí FK Hýskov. Dalšími účastníky byli SK Cembrit a ČLU Beroun.

V prvním utkání nás čekal celek domácího Hýskova a i přes rozpačitý úvod se hrálo takřka výhradně na polovině soupeře. Konečný výsledek 4:0.

V dalším zápase jsme se přesunuli na hřiště č. 2, kde se nám postavil tým SK Cembrit. Zde to bylo opět na jednu bránu a skóre rychle narůstalo. Soupeř vsítil svůj první gól až za stavu 11:0. Konečné skóre 15:2 pro Cábelíky.

Na závěr nás čekal ČLU Beroun, který rovněž oba své zápasy vyhrál a čekal se tedy urputný boj o první místo v turnaji. Po uspokojení z prvních dvou výher jsme začátek trochu prospali a nechali rychlého soupeře několikrát hladce proniknout na naši polovinu. Výsledkem bylo vedení soupeře o dvě branky. Cábelíci se začli probouzet až od stavu 1:3 a pochopili, že toto utkání se musí ubojovat a musíme eliminovat brejkové situace soupeře. Bojovností a důrazem jsme vyrovnali na 3:3, po chybě šel ale soupeř znovu do vedení a přetahovaná trvala až do stavu 5:5. V závěrečných minutách jsme přidali 2 góly a radovali se tak z vítězství 7:5 i celkového vítězství na turnaji.

Při vší úctě ke všem soupeřům bylo vidět, že opravdová prověrka našich schopností a dovedností byla až v posledním utkání proti Lvíčatům z Berouna.

Na všech týmech bylo patrné, že se teprve seznamují se hrou na velkém hřišti ve větším počtu hráčů a jsme přesvědčeni, že se všichni budou postupem času zlepšovat. Ani naše hra nebyla zdaleka bez chyb a pohyb po velkém hřišti ještě nemají kluci a holky pod kůží.

Přesto všichni podali srdnatý a bojovný výkon a rádi bychom všem poděkovali, rovněž i rodičům za jejich podporu.