https://cabelici2013.cz/fotografie-turnaj-dolni-brezany-10-03-2019/

V neděli 10.3. 2019 jsme zavítali s našimi kadety na další halový turnaj, tentokrát do moderní sportovní haly v Dolních Břežanech.
V rámci turnaje nás čekalo měření sil s dalšími jedenácti týmy. Systém turnaje byl nám již známý 3+0. Hrálo se na třech hřištích a zápasy tak měly rychlý sled bez zbytečného čekání.
Do turnaje jsme vstoupili utkáním proti týmu Zelenče. Po slabším začátku, kdy jsme rychle prohrávali 0:1, jsme se rozkoukali a zbytek utkání se pak hrál převážně na polovině soupeře a skončil naším vítězstvím 6:1.
Ve druhém zápase nás čekal Benešov, který se ukázal jako velmi houževnatý soupeř. Po bojovném úvodu jsme se dostali opět více na polovinu soupeře a k vidění byly z naší strany i vcelku pohledné fotbalové kombinace. Utkání jsme zvládli a zvítězili 4:1.
Ve třetím utkání jsme se rozstříleli a soupeři Elfa Řepy vsítili 12 branek. Díky našim chybám v rozehrávce jsme pak 3 góly v utkání obdrželi.
Následovalo střetnutí s malými klokánky z Vršovic. Po bojovném a místy tvrdém fotbale jsme zaslouženě zvítězili 8:2.
Dalším utkání jsme po vcelku jistém a rovněž velmi bojovném výkonu zvítězili 5:1 nad týmem K. Přívoz.
Následoval asi nejdramatičtější zápas proti Psárům, který byl po celou dobu velmi vyrovnaný, soupeř byl fotbalový a hra velice tvrdá a plná faulů z obou stran. Nakonec jsme se radovali z nejtěsnějšího vítězství 6:5.
V posledním utkání před přestávkou nás čekal Vestec, utkání jsme otáčeli ze stavu 0:1 na konečných 4:1.
Po krátké přestávce vyplněné vystoupením malých mažoretek a nějakou tou svačinkou jsme nastoupili proti týmu Petřín Plzeň. Přestávka se na nás projevila, výkon byl slabý a všichni naši kluci byli poněkud ospalí a začala se na nich projevovat únava. I přesto jsme dokázali urvat vítězství v poměru 4:2.
Další utkání přineslo zlepšení a s týmem Elfa Horní Měcholupy jsme si poradili vcelku hladce 7:1.
Jako předposlední nás čekal domácí tým Dolní Břežany, který nám uštědřil pořádný políček a zcela zaslouženě nás deklasoval v poměru 6:0. Kluci byli velmi unavení a rychle prohrávali 3:0 a do hry se vůbec nedostávali. Soupeř se nastěhoval na naši polovinu a navyšoval skóre až na zmiňovaných konečných 6:0.
V posledním zápase nás čekal tým Vlašimi, který s námi sdílel šatnu a prezentoval se po celý turnaj velmi dobrým fotbalem. Naši kluci tentokrát hráli na prostředním hřišti přímo pod balkonem s freneticky fandícími rodiči a to je strhlo k velmi bojovnému výkonu, kdy na hřišti nechali všechno a turnaj jsme tak zakončili vítězstvím 6:4.
Z celkových jedenácti zápasů jsme tedy desetkrát zvítězili a jednou si odnesli cennou lekci v podobě vysoké porážky.
Pořadí na turnaji, jak už bývá u nejmenších fotbalistů zvykem, vyhalšováno nebylo a všichni kluci si tak odnesli medaile a spoustu zážitků.
Den to byl pro všechny velmi náročný, děkujeme všem klukům za výborné a bojovné fotbalové výkony, rodičům pak za fantastickou podporu, kdy patřili k nejhlasitějším fanouškům v hale.