V neděli 13.6. 2021 jsme v dopoledních hodinách zavítali s našimi kadety ročníku 2014 na turnaj na ČLU Beroun, na travnaté hřiště „Na ostrově“. Čekal nás tam tým domácích ČLU, dále Cembrit, Hýskov a mladé pušky z Příbrami.

Hrálo se systémem každý s každým, zápasy měly délku 20 minut.

Jako první nás čekal tým berounského Cembritu. Do turnaje jsme vstoupili dobře a dobrým pohybem, rozehrávkou i obrannou hrou jsme soupeře předčili a zvítězili 3:1. V dalším utkání nás čekali kluci z Příbrami, byť ročníku 2015, dle našeho názoru předváděli asi nejsympatičtější ofenzivní fotbal. Velice šikovní na balonu, brankář hrál spíš pozici stopera a zhusta se zapojoval do hry. Byla z toho tuhá bitva a přetahovaná o každý gól. Nakonec se nám i v tomto utkání podařilo zvítězit, a to nejtěsnějším rozdílem 5:4. Třetí utkání proti Hýskovu pak bylo celkem jednoznačnou záležitostí s vypovídajícím skóre 10:0 v náš prospěch.

Čekala nás jednozápasová pauza, kterou jsme si krátili sledováním posledního soupeře ČLU Beroun, který sváděl svoji bitvu proti mladým štikám z Příbrami. Toto utkání bylo dlouho vyrovnané, nakonec však Beroun o několik gólů odskočil a zvítězil. Bylo tedy jasné, že nás opět čeká poslední utkání o celkové vítězství v turnaji proti domácím.

Do zápasu jsme po pauze nevkročili vůbec dobře a brzy jsme prohrávali 0:2. Soupeř byl rychlejší a hladovější a často nám utíkal a nekompromisně zakončoval. Přesto, že to naši Cábelíci nevzdávali a snažili se dotahovat, nakonec lvíčata z Berouna zaslouženě zvítězila 7:4.

Celkově tedy druhé místo a velmi povedený turnaj. Chválíme všechny svěřence a děkujeme rodičům za podporu. Za náš tým jsme jednohlasně zvolili jako nejlepšího hráče Matyho Viktoru, který si tak kromě medaile odnesl malý dárek navíc.

 

Naše výsledky:

 

FK KD – Cembrit 3:1

FK KD – FK Příbram 5:4

FK KD – Hýskov 10:0

FK KD – ČLU Beroun 4:7