V sobotu 18.9. jsme absolvovali druhý turnaj v rámci OP mladších přípravek, tentokrát jsme zavítali na hřiště Cembritu Beroun – „Maracaná pod mostem“.

První utkání proti Hýskovu jsme zvládli a celkem pohodlně zvítězili 6:1. Ve druhém zápase proti Karlštejnu jsme rovněž nezačali špatně a šli do vedení 3:0. Pak jsme ale nepochopitelně polevili a soupeř se dostal do kontaktu, když dvěma góly snižoval. Naši Cábelíci sice ještě 2 góly přidali a zvítězili 5:2, výkon to byl ale velmi vlažný a rozpačitý.

Po domluvě všichni naši hráči pochopili, že takhle v závěrečném utkání proti domácím hrát nemůžeme. Soupeři jsme měli co vracet z posledního turnaje a bylo tedy důležité aktivně a nebojácně začít. To se sice dařilo, ale první gól patřil domácím. V nastaveném tempu a aktivitě jsme ale nepolevili a brzy srovnali skóre. Soupeř si vzal vedení zpět, ale to bylo v tomto utkání naposledy. Rychle jsme dorovnali a poté šli do vedení krásnou Štěpánovou ranou z přímého kopu. Soupeř ještě stihl srovnat, ale poslední gól utkání vstřelili opět naši malí Cábelíci a mohli jsme se tak radovat z těsného vítězství 4:3 po velmi pěkném a vyhecovaném boji.
Zvláštní dík patří dnes rodičům a fanouškům, kteří byli zejména v posledním zápase dost slyšet a velmi tak pomohli klukům podat stoprocentní výkon a nevypustit jediný balon.

Za tři vítězství nám tentokrát náleží první místo v turnaji a srovnali jsme tedy účty a krok s Cembritem.

Další turnaj sehrajeme na domácí půdě v sobotu 9.10., máme tedy dostatek času se pořádně nachystat. 🙂

Naše výsledky v turnaji:

FK KD – Hýskov 6:1
FK KD – Karlštejn 5:2
FK KD – Cembrit 4:3

Střelci:

Fanda – 4x
Niki – 4x
Tomáš – 2x
Kristián – 2x
Štěpán – 2x
Samík – 1x