Předposlední ze série jarních turnajů hostil v neděli 12.5. opět Cembrit, tentokrát turnaj pořádal berounský A-tým.

V prvním zápase jsme se měli rozehřát a dostat do tempa proti Chrustenicím. To se vcelku vydařilo a na úvod výhra v poměru 6:0, i když na výkonu jsme drobné chyby našli.

Druhý zápas proti Zdicím jsme začali dobře a brzy vedli 1:0, pak ale naši hráči navzdory trenérským pokynům nezvládali zachytávat soupeřovy nákopy. Několika góly jako přes kopírák soupeř otočil a průběžně vedl již 3:1. Gólem Štěpána jsme se dostali na dostřel, ale poslední slovo měl opět soupeř a zvítězil tedy dvoubrankovým rozdílem. Bohužel jsme se nedokázali přizpůsobit jeho (ne)fotbalu a nechali se překopávat a Zdice pak ze sólových úniků trestali.

Ve třetím utkání proti Komárovu šel do vedení soupeř, gólem Tomáše jsme srovnali, a to bylo, co se branek týče, v tomto utkání vše. V zápase nám chyběl větší důraz v osobních soubojích a hlavně střelba. Od prohry nás dělil jen výborný výkon našeho brankáře, který zneškodnil několik tutovek soupeře.

Od dalšího mače proti suverénnímu Cembritu A jsme neočekávali výsledek, ale doufali jsme, že soupeři budeme alespoň zdatně konkurovat, jako tomu bylo před čtrnácti dny. To se tentokrát bohužel nedělo a soupeř nás trestal po kombinacích, kdy jsme často na zadní tyči nechávali úplně volného hráče. Kluci z Cembritu se předháněli, kdo dokáže protrhnout síť a na tvrdé střely z bezprostřední blízkosti už nešlo reagovat.

Bylo nutné na tento zápas zapomenout a vrhnout poslední zbytky sil do závěrečného zápasu s Cembritem C. Soupeř opět posílil sestavu o bývalého Cábelíka Sébu, na kterého už nesehnali dětský dres. Přesto se ho naši obránci a obránkyně nezalekli a tentokrát ho takřka vymazali ze hřiště. Navíc jsme vrhli síly do útoku a odměnou nám bylo vedení 1:0 po gólu Nikiho. Soupeř ještě srovnal, pak už ale lovili míč ze sítě jen berounští. Zcela zasloužená výhra 4:1.

Dnes jsme obsadili celkové 3. místo a stále jsme ve hře o finálový turnaj. Adeptů na třetí místo je ale více a bude to v závěrečném turnaji tuhý boj.

Dnešní výsledky:

KD – Chrustenice 6:0
KD – Zdice 2:4
KD – Komárov 1:1
KD – Cembrit A 0:8
KD – Cembrit C 4:1

Průběžné pořadí skupiny:

1. Cembrit A – 75 b.
2. Zdice – 40 b.
3. – 4. KD 33 b.
3. – 4. Cembrit C 33 b.
5. Komárov 31 b.
6. Chrustenice 2 b.