V krátkém sledu čekal náš A-tým další turnaj, po sobotním výjezdu do Praskoles jsme v pondělí sehráli odložený turnaj na Svaté.
První utkání proti Felbabce jsme ještě trochu prospali a teprve se pomalu dostávali do tempa. I tak jsme dokázali soupeře přetlačit a zvítězili poměrem 3:1.
Druhý zápas proti Karlštejnu/Litni šel do vedení soupeř, ale po pěkně zahraném rohu a spolupráci Kristiana a Ondry jsme vyrovnali. Po další pěkné střele Ondry a gólu Kristiana z otočky slabší pravou nohou jsme dokonali obrat a zvítězili opět stejným výsledkem 3:1.
Ve třetím zápase proti domácí Svaté jsme začali dobře, ale vedení 4:1 nás trochu uchlácholilo a polevili jsme směrem dozadu. Soupeř toho využil a dostal se dvěma góly na dostřel. Pak jsme ale dokázali přidat ještě dvě branky a opět vítězství, tentokrát 6:3.
Ve čtvrtém utkání turnaje jsme vyzvali našeho rivala z Praskoles, který měl v kádru minimálně jednoho hráče, kterého ještě do turnajů nenasadil a ten se ukázal jako rozdílový. Soupeř byl více v pohybu a zaslouženě šel do vedení. Dokázali jsme reagovat gólem Kristiana, ale poté opět skóroval soupeř a to hned dvakrát. Po brance Ondry jsme se dostali na dostřel a snažili se o vyrovnání. To se bohužel nepodařilo a museli jsme tedy zkousnout první prohru v nejtěsnějším poměru 2:3.
Poslední zápas jsme si poradili s Chodouní naším oblíbeným výsledkem 3:1.
Za 4 vítězství a 1 porážku dnes tedy opět druhé místo v turnaji. Nicméně dnes to byl spíš boj a ne všem se dnešní turnaj úplně povedl. Především nám chyběl pohyb, podpora útočníků při bránění, mušku jsme také neměli úplně přesně seštelovanou.
Nyní si A-tým dá přestávku, další turnaj je na programu za 14 dní v Chodouni.
Dnešní výsledky:
FK KD – Felbabka 3:1
FK KD – Karlštejn/Liteň 3:1
FK KD – Svatá 6:3
FK KD – Praskolesy 2:3
FK KD – Chodouň 3:1
Góly:
Ondra 9x, Kristian 5x, Jonáš, Eda, Víťa – 1x