V neděli 7.4. 2019 jsme v odpoledních hodinách zavítali s našimi kadety ročníku 2013 na první venkovní turnaj do Všeradic.
Hrálo se na umělé trávě první generace systémem 3+0 ve dvou šestičlenných skupinách. Hřiště bylo tentokrát velmi malých rozměrů, branky naopak o něco větší než na jaké jsme zvyklí z tělocvičen.
Výsledky se na turnaji neevidovaly, každý zúčastněný tým čekalo pět zápasů proti týmům ve své skupině. Na turnaj jsme tentokrát nominovali pouze sedm hráčů, abychom rovnoměrně rozložili zápasové vytížení a všichni si dostatečně zahráli.
V prvním zápase nás čekal TJ Ligmet Milín. Naši svěřenci do utkání dobře vstoupili a rychle jsme vedli 5:0 a měli zápas ve své režii. Díky mantinelům a nepřerušované hře padala spousta branek a první zápas skončil naším vítězstvím v poměru 13:3.
Ve druhém utkání jsme nastoupili proti TJ Karlštejn a utkání jsme ovládli a zcela zaslouženě zvítězili 15:1.
Další tým už nás měl prověřit více, čekal nás nám již známý SK Motorlet Praha. Utkání již bylo náročnější, přesto jsme si od začátku drželi vedení a nakonec zvítězili v poměru 12:8.
Další utkání po delší pauze slibovalo vyrovnanou fotbalovou bitvu. Čekal nás SK Benešov, který se prezentoval v turnaji pěknými fotbalovými výkony. Zápas byl velmi vyrovnaný a vyhecovaný. Za vydatné podpory rodičů se hrálo nahoru dolů a většinu času jsme dotahovali soupeřovo vedení. Před koncem zápasu se nám podařilo otočit stav z 6:8 na 9:8, bohužel po našich chybách v obraně soupeř těsně před koncem rovněž otočil skóre na konečných 9:10 v náš neprospěch.
V posledním utkání byla na našich kadetech již znát únava, přesto jsme dokázali porazit SK Slaný 9:5.
Celková bilance tedy byla čtyři vítězství a jedna těsná porážka. Pořadí na turnaji opět nebylo vyhlašováno, všichni skončili první a odnesli si pohár, každý účastník pak zlatou medaili.
Rádi bychom opět poděkovali rodičům za jejich podporu a klukům za výkony a nasazení. Další turnaje nás čekají v květnu, do té doby nebudeme spát na vavřínech, ale pracovat na našich slabinách abychom se zlepšovali a přiblížili naši hru tomu, jak se chceme prezentovat a jak by měla do budoucna vypadat.