V sobotu 30.3. 2019 jsme zavítali na poslední halový turnaj této sezóny do Zelenče.
Tentokrát jsme na turnaj sestavili dva týmy. Dalšími účastníky byli Brandýs nad Labem, Hrdlořezy a domácí Zeleneč. Hrálo se opět každý s každým, tentokráte však pro nás novým systémem 4 + 1.
Hrací čas zápasu byl dlouhých 16 minut a hrálo se na branky 2x3m na celou délku tělocvičny. Vhazovaly se auty a zahrávaly i rohové kopy. Pro nás i většinu ostatních týmů tedy samé nové věci, se kterými se bylo nutno popasovat.
I přes velké branky a dostatek prostoru na hřišti padalo překvapivě málo gólů a většina výsledků byla hodně těsná a zápasy velmi vyrovnané.
Oba naše týmy zaznamenaly v turnaji shodně dvě výhry, jednu porážku a vzájemný souboj našich cábelíků pak skončil bezbrankovou remízou.
Díky skóre pak byl v celkovém pořadí tým FK Králův Dvůr 2 na druhém místě a hned za ním na místě třetím skončil tým FK Králův Dvůr 1.
Individuální ocenění si pak odnesl Honzík Uglaj, který odchytal zápasy obou našich týmů, z celkových sedmi zápasů za svá záda pustil jen pět gólů a byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.
Opět bychom rádi poděkovali rodičům za jejich podporu a těšíme se na další turnaje, tentokráte již venkovní.
Výsledky:
FK KD 1 – Brandýs 3:0
FK KD 1 – FK KD 2 0:0
FK KD 1 – Hrdlořezy 1:2
FK KD 1 – Zeleneč 1:0
FK KD 2 – Hrdlořezy 2:3
FK KD 2 – Zeleneč 4:0
FK KD 2 – Brandýs 2:0