V neděli 5.5.2019 jsme s našimi kadety vyjeli na turnaj do Hrádku u Rokycan, kde nás na místním fotbalovém hřišti čekalo měření sil v kategorii U6 s dalšími 11 týmy.
Tentokrát tvořili kostru našeho týmu hráči ročníku 2014. Počasí fotbalu příliš nepřálo, bylo chladno, s občasnou přeháňkou a trávník byl navlhlý.
Systém turnaje byl 3+0, hrálo se souběžně na třech hřištích. Na dvou hřištích pak na 2 + 2 branky, na jednom klasicky na 2 brány.
Do turnaje jsme vstoupili katastrofálně, v prvním utkání proti Sokolovu jsme se prakticky nedostali na soupeřovu polovinu a zaslouženě jsme prohráli 0:3. V dalším utkání proti Hořovicku jsme pak v ospalém výkonu pokračovali a soupeř nás deklasoval v poměru 1:8.
Museli jsme naše svěřence trochu probudit a namotivovat, neboť po dvou odehraných utkání jsme byli zralí „na ručník“. To se zadařilo a v dalším zápase již hra začala trochu připomínat fotbal. Výsledek 10:2 se soupeřem z Mýta. Následně jsme porazili domácí Hrádek 4:0. Následovalo utkání proti Petřínu Plzeň, které bylo z obou stran velmi tvrdé a na konci jsme se radovali z výhry 4:1. Prostřední část turnaje se nám výsledkově vcelku vydařila, v dalším utkání jsme porazili Kohouty z Rokycan 7:4 a následně Horažďovice 2:1
V dalším utkání jsme remizovali s jedním z týmů Plzeňské Viktorky 5:5 a následně porazili druhý tým Rokycanských kohoutů 5:3. V předposledním utkání jsme podlehli druhému týmu Viktorie Plzeň 3:4, když jsme většinu zápasu jen dotahovali skóre.
V posledním utkání nás čekalo derby proti ČLU Beroun, který si na nás připravil defenzivní taktiku a obsadil obě své branky obránci a hrál jen s jedním útočníkem. I přesto jsme si poradili a zvítězili zaslouženě 8:0.
Všichni hráči si tradičně odnesli medaile a nějakou tu sladkost.
Turnaj nám ukázal, že máme stále na čem pracovat, zejména na rychlosti v práci s míčem, na kombinační hře, které bylo v naší hře jako šafránu a určitě rovněž na důrazu a presinku.
Rádi bychom opět poděkovali rodičům za jejich podporu při turnaji.
Výsledky:
FK KD – Sokolov 0:3
FK KD – Hořovicko 1:8 FK KD – Horažďovice 2:1
FK KD – Mýto 10:2 FK KD – Viktorka B 5:5
FK KD – Hrádek 4:0 FK KD – Kohouti Rokycany M 5:3
FK KD – Petřín 4:1 FK KD – Viktorka Č 3:4
FK KD – Kohouti Rokycany Ž. 7:4 FK KD – ČLU Beroun 8:0