První červnovou neděli jsme uspořádali náš první domácí turnaj pod širým nebem. Zároveň se jednalo o poslední turnaj letošní sezony.
Z našich kadetů ročníku narození 2013 a 2014 jsme tentokrát složili dva týmy, abychom dali příležitost všem našim klukům předvést své fotbalové pokroky širšímu okruhu rodinných příslušníků a fanoušků v domácím prostředí.
Naše pozvání přijali další tři týmy, bohužel na poslední chvíli se nám omluvil tým Motorletu Praha, museli jsme tedy přehodnotit původní plány a sehráli jsme turnaj nakonec dvoukolovým systémem každý s každým. Turnaj se hrál systémem 4+1 na velké branky. Naše pozvání nakonec přijaly týmy ČLU Beroun a SK Střešovice 1911. I přes dopolední začátek turnaje panovaly po celou dobu až tropické teploty a zápasy jsme tudíž přerušovali pauzou na doplnění tekutin a osvěžení. První kolo se hrály zápasy o délce 14 minut, druhé kolo bylo zkráceno na 8 minut.
Bez ohledu na počasí se nikdo z hráčů nešetřil a všichni odmakali zápasy naplno. Ve druhém kole zápasů však již byla znát na hráčích únava. Oba naše týmy čítaly pouze 6 hráčů, vytížení všech tak bylo veliké.
Většina zápasů byla vcelku bohatá na góly, nejlepší výkony i výsledky pak po celý trunaj předváděli malí hoši ze Střešovic.
V poledne bylo dobojováno, při slavnostním vyhlášení obdrželi všichni kluci medaile a pár sladkostí.
Konečné pořadí turnaje:
1. SK Střešovice 1911
2. FK Králův Dvůr 2
3. ČLU Union Beroun
4. FK Králův Dvůr 1
Děkujeme všem týmům za účast a pozitivní atmosféru po celou dobu turnaje, rodičům a fanouškům pak za jejich podporu a pomoc při turnaji.