Fotbalová sezona 2019/2020 se nám pomalu chýlí ke konci a tak nás ve středu 17.6. čekalo jedno z posledních přátelských utkání. Tentokrát jsme přijali pozvání klubu FK Sokol Jeneč.

V pozdním odpoledni jsme se sešli na místním fotbalovém hřišti, kde nás čekal soupeř namíchaných ročníků 2013/2014. Domluvili jsme se na sehrání 4 zápasů po cca 15 minutách.

První dvě utkání se hrály systémem 3+0 na malé branky a zde jsme, zejména v prvním zápase dominovali, stříleli jeden gól za druhým a soupeře moc nepouštěli na naši polovinu. Ve druhém utkání šel soupeř dvěma góly do vedení, ale i zde jsme se zvedli a přestože jsme skóre nepočítali, branek jsme opět vsítili více než soupeř.

Po krátké pauze jsme zvětšili hřiště, vyměnili branky za velké abychom zkusili hru s brankářem a třemi hráči v poli. Tato utkání už byla o poznání vyrovnanější a i soupeř ukázal individuální kvality a rychlost. Zejména v prvním zápase jsme ale využili velikosti branek, naši tvrdí střelci se probudili a v některých pasážích jsme stříleli jeden pěkný gól za druhým.

Celkově hodnotíme středeční fotbalový podvečer jako povedený a rádi se v budoucnu vrátíme, případně pozveme soupeře k odvetě u nás.

Děkujeme všem našim kadetům za předvedené výkony a rodičům pak za jejich podporu a fandění.