V sobotu 22.5. jsme v ranních hodinách vyjeli k přátelským mačům na FK Příbram, kde nás kromě dvou domácích týmů čekal ještě starý známý ČLU Beroun. Hrálo se paralelně na dvou hřištích systémem 3+1 na velké branky na spíše kratším hřišti.
První zápas jsme sehráli proti Berounu. Tedy spíše Beroun sehrál svůj zápas proti nám, protože od začátku bylo všechno špatně a malí Cábelíci ještě spali. Žádný pohyb, žádná koncentrace na zápas, žádný důraz, nulová kombinace, opakující se chyby. Prostě zápas na ručník a roztrhání trenérské licence..
Další zápas proti domácí Příbrami už vykazoval malé zlepšení a probuzení, ale stále špatný pohyb po hřišti, statickou rozehrávku a občasné výpadky v koncentraci nešlo přehlédnout.
Další zápas byl proti mladšímu týmu domácích, který se ukázal ve velmi dobrém světle a jejich kluci byli šikovní a rychlí na balonu i v kombinaci. Střelecky a gólově jsme se jim minimálně vyrovnali, ale herně opět žádná sláva.
Hrálo se dvoukolově, tudíž jsme si všechny zápasy ještě zopakovali a jako diesel jsme se postupně dostávali do provozní teploty a ke zlepšeným výkonům, nicméně celkově to mělo k ideálu daleko a naše vystoupení zůstalo za očekáváním. Nikdo nepředvedl své maximum ani obvyklý standard a opravdu nemáme důvod pro individuální ani týmovou pochvalu. Nemá cenu se vymlouvat na brzký začátek, nestandardní systém 3+1, ani rozměry hřiště a podmínky – dnes to prostě bylo špatně.
Všechno špatné je ale pro něco dobré a dnešní představení nás určitě donutilo přemýšlet, co zlepšit na co se více v tréninku zaměřit. Na druhou stranu ale nevěšíme hlavu, dnes se to nepovedlo, ale bude ještě mnoho příležitostí a zápasů k nápravě.
Takže se probudíme a zvedneme hlavu, protože Cábelíci Oléé..