V sobotu 2.11.2019 jsme s ročníkem 2014 absolvovali první měření sil s jiným týmem. Přijali jsme pozvání k přátelskému utkání s týmem kadetů Všeradic. Soupeř měl tým složený z kluků r. 2013 a 2014.
Utkání se hrálo na malé branky systémem 3+0 s hokejovým střídáním. Hrací čas 4 x 15 min. Hrálo se na přírodní trávě a povrch byl tedy velmi kluzký, nicméně kluci a holky se s tím popasovali dobře. O výsledek samozřejmě nešlo, hlavním cílem je konfrontovat naše svěřence s jinými týmy a zlepšovat se herní praxí.
Přesto všichni podali maximálně koncentrovaný a bojovný výkon. Na první góly se poměrně dlouho čekalo, v první půli naši kadeti ještě vedli, nicméně ve druhém poločase už bylo inkasovaných gólů více než vstřelených.
Chválíme zejména bojovnost a vysoké napadání soupeře, které bylo velmi účinné a v některých fázích měl soupeř velké problémy dostat se na naši polovinu. Na druhou stranu musíme hodně zapracovat na obranné fázi, hře na vlastní polovině hřiště a zejména rozehrávce.
Děkujeme všem našim svěřencům za odhodlaný výkon a rodičům pak za jejich podporu. Další měření sil plánujeme na polovinu listopadu, tentokráte v hale na domácí palubovce. Podrobnosti budou následovat.