Tak, jako se střídá den a noc a jako se střídají jednotlivé vlny a mutace Covidu, střídají se i naše výkony v utkáních. Zatímco minulý víkend v Příbrami nebyl výkon vůbec dobrý a našemu fotbalu chybělo takřka vše, za dnešní vystoupení musíme všechny naše svěřence pochválit.
Za příjemného počasí jsme dnes v pravé poledne přivítali na velké UMT kluky a holky ze Sokolu Zákolany, abychom s nimi poměřili síly a nadále získávali praxi v „ostrých“ zápasech.
Tentokrát jsme sestavili dva týmy, stejně jako soupeř, a hrálo se tedy paralelně na dvou hřištích systémem 4+1. Přizvali jsme i dva Cábelíky z r. 2015, aby si vyzkoušeli tempo a hru o kategorii výše.
Všichni dali dnes do zápasu veškerou sílu a energii – přesně to, co nám minule chybělo. Na hřišti blíže k hale jsme po odehrání jednoho utkání přistoupili k prodloužení hřiště přes celou šířku UMT, aby měli kluci více prostoru. Hře to určitě pomohlo, vytvářelo se více prostoru a kombinací po celém hřišti. V posledním utkání už bylo vidět, že kluci toho mají po fyzické stránce dost. Musíme tedy na fyzičce zapracovat v tréninku 🙂
Nicméně jinak byla hra plná gólů na obou stranách, pěkných rychlých akcí, kombinací i důrazných soubojů.
Na druhém hřišti se hrála rovněž vyrovnaná bitva plná soubojů a velkých individuálních výkonů – zde byl patrnější výkonnostní rozdíl mezi některými hráči.
Shrneme-li dnešní představení, musíme všechny zúčastněné pochválit za velké nasazení, dnes to bylo o poznání jinde než před týdnem.
V utužování se praxí budeme pokračovat, následující dva víkendy budou opět ve znamení fotbalu – tentokráte vyjedeme k přáteláku do Berouna a týden na to nás čeká v Berouně turnaj s účastí 4 mužstev.