V krátkém časovém sledu jsme si střihli další přípravné utkání, tentokrát proti týmu SK Junior Praha 1960, který toho času polyká tréninkové dávky na soustředění v Berouně.

Na stadionu Lokomotivy Beroun už nás soupeř čekal na sice mokrém, ale jinak kvalitním pažitu. Déšť naštěstí v odpoledních hodinách ustal, takže jsme doufali, že dnes nebudeme muset utnout hru a natěšení našich borců uprostřed zápasů.

K dispozici jsme měli devět hráčů a mohli si tak dovolit točit kompletní čtyřky. Domluvili jsme se na sehrání čtyř patnáctiminutových utkání.

První utkání jsme začali dobře a od začátku se tlačili do zakončení a udávali tempo hry. Po našich třech gólech soupeř upravil z trestného kopu na konečných 3:1. Úvod byl dobrý nejen výsledkově, ale hlavně herně.

Druhé utkání nabídlo asi nejpohlednější fotbal a to výhradně ze strany Cábelíků. Zejména první čtyřka předváděla pěkné kombinace, přenášela hru a využívala celou šířku hřiště. V některých pasážích jsme balon soupeři takřka nepůjčili a i finálové zakončení řešili s přehledem a bez zbrklostí. Na této vlně se vezla i druhá čtveřice, nicméně u té byla vidět menší kompaktnost a akce řešila spíše individuálně. Za druhou patnáctiminutovku všem velká pochvala.

I ve zbývajících dvou utkání jsme byli lepším týmem, ale už se trochu projevila únava a i soupeř se dostal do hry.

Dnešní den nám opět ukázal pozitiva i slabší stránky naší hry, a o to nám v přípravě jde. Do soutěžních utkání ještě nějaký čas zbývá, budeme se snažit domluvit ještě nějakou přípravu, ať jsme co nejlépe nachystáni.