Nedělní slunečné dopoledne jsme vyplnili opět přátelským utkáním, tentokrát jsme na naši umělku pozvali tým Drozdova k sehrání několika přátelských mačů.
Většinu dnešního týmu tvořili hráči, kteří nebyli minulý týden na turnaji. Sestava: Ondra Ch., Jirka, Eda, Domča, Míša, Adam, Kristian.
Soupeř pak přivezl kombinovanou sestavu, kdy hráče ročníku 2014 doplnil několika hráči ročníku 2015.
Domluvili jsme si sehrání čtyř zápasů po patnácti minutách.
Od úvodního hvizdu jsme byli aktivnějším týmem a byla u nás vidět přeci jenom větší zkušenost a vyhranost. Góly do sítě soupeře přibývaly a v prvním zápase jsme ani jednou neinkasovali.
V naší bráně se postupně vystřídali Ondra, Adam, Eda a Míša a zejména v prvních dvou utkáních brankáři moc práce neměli. Soupeř vstřelil svoji první branku až ke konci druhého utkání, kdy už byl počet našich branek dvouciferný.
Všechny zápasy skončily naším vítězstvím, i když o to dnes ani nešlo. Více nás těšila předvedená hra, kdy všichni bojovali, k vidění byla spousta individuálních akcí, občas i pěkná kombinace. Jelikož jsme hodně rotovali sestavou a kluci si ozkoušeli různé posty, občas se někdo zapomněl na jiném místě na hřišti.
Jinak ale všem pochvala za dnešní výkon a přístup.
FK KD – Drozdov
celkové skóre: 26:5
Góly: Jirka – 12x, Ondra – 6x, Eda – 5x, Kristian – 3x