Za sportovní halou a za mlhou hustou tak, že by se dala krájet, jsme v sobotu 12.11. dopoledne přivítali na velké UMT tým Dobříše.

První výzvou dne bylo to, zda se dokáže převléct 31 dětí v jedné malé unimo buňce. To se podařilo, a tak jsme krátce po desáté po lehkém rozcvičení mohli začít. Hrálo se souběžně na dvou hřištích.

Na hřišti u vchodu na umělku hrál náš tým B, do jehož brány se tentokrát postavil Kuba a Honza naopak hájil branku A-týmu na vedlejším hřišti.

B-tým odehrál své čtyři zápasy v rychlém tempu. Všichni hráči zaslouží velkou pochvalu, protože jsme měli jen jednoho hráče na střídání, a proto si všichni pořádně zaběhali. V bráně nás podržel Kuba, kterého chválíme za snahu o rychlé otáčení hry, ať už při rozehrávce z autů z obrany nebo při rozích, na které jako brankář také nabíhal. Výborně fungovalo také napadání, naši útočníci se snažili rychle získat míč a kdybychom jen zachovali větší klid v koncovce a stříleli po zemi k tyčkám, dali bychom ještě více branek. Divákům i trenérům kluci udělali radost, když některé branky padly dokonce po 3-4 přihrávkách našich hráčů, takže už to opravdu začalo připomínat fotbal. 🙂 Ještě se pokusíme zapracovat na tom, aby si kluci více pomáhali , útočníci se vraceli dozadu a také obránci, aby se nebáli více podpořit útok.

A-tým začal rovněž dobře a na hřišti byl fotbalovějším týmem. Vcelku dobrá rozehra i napadání soupeře, co nám trochu chybělo byla častější a lepší střelba. Naopak jsme někdy volili střelbu z velkého úhlu, kdy by bylo lepší řešit situaci zpětnou přihrávkou do druhé vlny, případně přenesením hry před bránu, kam si naši hráči dobře sbíhali. Až na třetí utkání, ve kterém padly jen dvě branky a skončilo smírně, jsme ve všech ostatních zápasech nastříleli více gólů než soupeř. Celkově všem pochvala, i s častým rotováním na postech se všichni srovnali dobře a snažili se dodržovat pokyny.

Naše výsledky:

B-tým: 5:1, 4:5, 6:1, 4:0
góly: Tom 7x, Niki 5x, Sam 3x, Maty 3x, Kuba 1x

A-tým: 5:2, 6:0, 1:1, 4:0
góly: Honza 6x, Eda 4x, Kristian 3x, Jonáš 1x, Domča 1x, Víťa 1x