V neděli 10.4. jsme za aprílového počasí sehráli přátelské mače proti Lvíčatům z Berouna.
Na umělce Na Máchovně jsme se sešli v půl druhé, krátce se rozcvičili a vrhli se do fotbalových bojů proti berounskému ročníku 2014.
V průběhu zápasů (celkem jsme sehráli čtyři) se vystřídalo počasí snad všech ročních období. Sluníčko střídalo déšť, aby nás za chvíli bičovaly kroupy, ..no prostě apríl jak má být.
Oproti počasí se výkony našich svěřenců daly označit jako stabilní, resp. stabilně dobré. Od prvních minut jsme se snažili hrát jednoduchý útočný fotbal, ale nezapomínali jsme ani na zajištěnou obranu.
První utkání bylo gólově chudší a prohráli jsme 1:2, herně jsme ale nezaostávali, spíše naopak. Ve všech dalších utkáních jsme pak nastříleli více gólů než soupeř a hlavně jsme to byli my, kdo měl více ze hry, byl dravější a více se hrnul do koncovky. Druhé utkání tak bylo jednoznačně v naší režii a vítězství 8:1 to jen podtrhlo. Třetí utkání bylo podobného rázu a znamenalo naší výhru 5:2. Poslední mač byl gólově nejúrodnější a opět výhra Cábelíků v poměru 9:5.
Obdržené góly pramenily hlavně z chyb v rozehře a někdy nedůsledné obrany. Jinak ale všem pochvala, byla vidět dravost, rychlost, snaha o kombinaci, tlačení se do koncovky, zapojování gólmana do hry i dobrá poziční hra od všech.
Po skončení utkání přišly na řadu penalty, kde jsme byli také úspěšnější.
Dnes tedy chválíme a musíme na tyto výkony navázat a nadále se zlepšovat, čekají nás nesmírně náročné boje ve finálové skupině okresního přeboru mladších přípravek, kde nebude snadných soupeřů..
Dnešní zápasy KD – ČLU Beroun:
1:2
8:1
5:2
9:5
Góly:
Tomáš 7x, Niki 5x, Kuba 5x, Emča 2x, Honza 2x, Maty 1x, Štěpán 1x