Abychom se udržovali v zápasové praxi, domluvili jsme si na sobotní odpoledne přátelská utkání s Cembritem na jeho hřišti.
Stejně jako soupeř jsme sestavili 2 týmy, aby si všichni dostatečně zahráli.
Tým pod vedením trenéra Martina sehrál svá utkání na hřišti blíže ke kabinám v následujícím složení: Maty, Honza, Fanda, Niki, Kuba, Sam. Celkem 4 utkání po 15 minutách splnila svůj účel. K vidění byly tuhé bitvy, zejména první tři utkání byla vyrovnaná i výsledkově – 4:3, 2:2, 3:2. V posledním utkání vyměnil soupeř brankáře a to našim Cábelíkům výrazně pomohlo a soupeře jsme smetli v poměru 10:0.
Góly: Fanda: 8x, Niki 6x, Honza 2x, Kuba 2x, Sam 1x.
Na druhém hřišti blíže k Berounce sehrál své zápasy tým pod vedením trenéra Honzy v následujícím složení: Adámek Š., Domča, Tomáš, Víťa U., Ondra Ch. Zde jsme tedy neměli možnost střídání a všichni si tak museli sáhnout pro všechny své síly bez možnosti odpočinku. I zde byly k vidění vyrovnané zápasy a stejně jako na vedlejším hřišti se Cábelíci rozjížděli spíše vlažněji a výkony gradovaly hlavně v posledním utkání. Sehráli jsme 3 zápasy, dva po patnácti minutách a poslední cca 25-ti minutový. Zejména druhá polovina fotbalového odpoledne byla velmi vydařená a útočné duo Ondra, Víťa se rovnoměrně podělilo o vstřelené góly a po dlouhých rozehrách brankáře Toma často ještě hledali lépe postaveného spoluhráče. O práci směrem dozadu se pak starali Domča s Adámkem. Konečné skóre v součtu všech zápasů 17:10 pro Cábelíky.
Dnešní den tak splnil svůj účel, vyrovnané zápasy, hodně času na hřišti pro všechny, rovněž jsme zkusili více variant na brankářském postu.