V sobotu 8.12. jsme uspořádali přátelský turnaj v tělocvičně základní školy Jungmannova. Jednalo se o první zkušenost našich kadetů s fotbalovým turnajem a první možnost konfrontace s ostatními fotbalisty stejného ročníku narození.

Naše pozvání přijaly týmy Cembritu BerounMotorletu Praha, z našich kadetů jsme pak sestavili tři družstva, abychom dali příležitost všem zahrát si a okusit turnajovou atmosféru. Z celkových 20 našich kadetů se turnaje zúčastnilo 17 dětí. Celkem pět týmů sehrálo zápasy o délce 1 x 12 min. systémem „každý s každým“ v počtu hráčů 3+0 s hokejovým střídáním.

Výkony našich kadetů nás příjemně překvapily, všechny zápasy byly velice vyrovnané a nebyla nouze o pěkné fotbalové momenty, tuhé bitvy i velké množství vstřelených gólů. Za vydatné podpory rodičů ze sebe všichni vydali své maximum a někteří výrazně předčili naše očekávání. V počtu vítězství i skóre měl v konečném zúčtování lehce navrch tým Cembritu Beroun, nicméně o body a výsledky se nám nejednalo a tak konečné pořadí nebylo vyhlašováno a všichni zúčastnění hráči si odnesli zlaté medaile a diplom, ale hlavně hezký zážitek a zápasové zkušenosti.

Podívejte se na fotografie z turnaje.