V sobotu 12.9. jsme skočili rovnýma nohama do zápasového kolotoče a přivítali jsme na domácí půdě kadety ČLU Beroun, abychom poprvé v nové sezoně poměřili síly se soupeřem, se kterým se budeme potkávat v rámci série turnajů.
Sestavili jsme dvě mužstva, abychom dali šanci všem a aby každý dostal dostatečnou porci minut na hřišti.
Připravené hřiště mělo standardní rozměry pro mladší přípravky a velké brány. Cílem teto sezony je připravit se na větší fotbal 4+1 a zvyknout si tedy na větší hřiště a brány a naučit se na hřišti pohybovat. Všichni kluci předvedli velké nasazení a někteří i velké individuální výkony.
Co však vnímáme jako velkou výzvu ke zlepšení je celkový pohyb a orientace na hřišti, využívání křídelních prostor, rychlejší rozehrávku a přechod do útoku, pochopení úkolů jednotlivých postů, na obranné činnosti rovněž musíme zapracovat.
Čeká nás tedy spousta práce a kromě tréninků by nás měla posouvat dál hlavně herní praxe. Další příležitostí k jejímu prohlubování bude první ze serie turnajů, který nás čeká již příští neděli v 10:00 v Hýskově. Již teď se těšíme, nominace bude zveřejněna během příštího týdne.