V sobotu 18.3. náš A-tým čekalo finále zimní série turnajů. Jelikož jsme po odehrání čtyř turnajů figurovali na čtvrtém místě, čekalo nás nejprve semifinále proti průběžnému lídrovi z Drozdova.

Do zápasu nastoupil aktivněji soupeř a hrálo se hodně na naší polovině hřiště. Do vedení šli po zásluze kluci z Drozdova. Naše hra nebyla úplně špatná, ale v první části zápasu nám chyběl větší důraz na balon a občas jsme trochu polevili směrem dozadu. Naštěstí nás hodně podržel Kuba v bráně, který jistě likvidoval nájezdy a střely soupeře. Druhá polovina utkání byla z naší strany lepší a díky gólu Víti se nám podařilo vyrovnat. Soupeř se nadále tlačil do útoku, ale gól jsme mu už vstřelit nedovolili, Po remíze 1:1 tedy musely o postupujícím rozhodnout pokutové kopy. V první sérii se nemýlil ani Ondra, ani soupeř. Ve druhé uklízel k tyči Kristian a soupeř tentokrát minul branku. Ve třetí sérii uspěl Víťa i hráč Drozdova. Ve čtvrté pak Domča minul bránu, ale soupeř poslal míč do rukavic Kuby. Před posledním kolem penalt tedy 3:2 pro Cábelíky a proměněná penalta by znamenala postup do finále. K té se postavil Kuba a gólem odšpuntoval radost v našem táboře.

Do finále na druhém hřišti postoupil rovněž po penaltách tým Cembritu, který udolal soupeře ze Zdic.

Finále už nabídlo vyrovnanější bitvu a přestože šel Cembrit do vedení, dokázali jsme gólem Kristiana brzy srovnat a nedlouho nato přidal Kristian i druhou branku a dokonal obrat utkání. Konec zápasu jsme si víceméně již pohlídali a mohli se tak radovat z celkového prvenství.

 

Semifinále:
FK KD – Drozdov 1:1, penalty 4:2
Finále:
FK KD – Cembrit A 2:1
Konečné pořadí zimní ligy:
1. FK Králův Dvůr
2. Cembrit A
3. Drozdov
4. Olympie Zdice
5. ČLU Beroun
6. Cembrit B
7. Svatá
8. Tmaň
9. Všeradice