V sobotu 28.5. zakončil svojí soutěžní sezonu i náš A-tým, a to domácím turnajem.

Za pěkného počasí jsme načali porci pěti zápasů utkáním proti Chodouni. Na rozdíl od předchozího turnaje jsme začali aktivně, snažili se kombinovat a tlačili se i do zakončení. Odměnou nám byla sice těsná, ale zasloužená výhra 2:1.

V dalším zápase nás čekal favorit naší skupiny, celek Praskoles. Zde se zrodil opačný výsledek a to těsná prohra 1:2. Přišla ale po slušném výkonu, kdy nám chybělo trochu štěstí při zakončení.

Po jednozápasové pauze jsme přehráli a přestříleli Felbabku v poměru 5:2, když jsme pokračovali ve slušné rozehře a kombinaci.

Další zápas proti Karlštejnu/Litni jsme byli odměněni za dobré napadání soupeřovy rozehrávky několika rychlými a poměrně snadnými góly. To soupeře položilo a Cábelíci náskok již jen navyšovali. Konečné skóre bylo pro našeho soupeře až kruté – 9:1.

V posledním zápase jsme porazili Svatou opět nejtěsnějším rozdílem 2:1.

Za celkově 4 výhry a 1 porážku jsme si došli pro druhé místo v turnaji, ale hlavně se rozloučili se sezonou slušným výkonem. Tentokrát jsme neměli tolik problémů s rozehrou, brankář Radim byl při zakládání hry klidný a jistý a předvedl i několik pěkných zákroků při snahách soupeřů dobýt naši branku. Útočníci i obránci se pak snažili přenášet hru do volných míst na hřišti a na lépe postavené spoluhráče. Jediné, co mohlo být ještě lepší byl pohyb a snaha jít míči více naproti. Na tom ještě musíme pracovat.

Naše výsledky:

FK KD – Chodouň 2:1
FK KD – Praskolesy 1:2
FK KD – Felbabka 5:2
FK KD – Karlštejn/Liteň 9:1
FK KD – Svatá 2:1