Poslední červnovou neděli jsme odehráli náš poslední turnaj před prázdninami. Tentokrát jsme se ujali pořádání domácího turnaje a pozvali stejné týmy, které odehrály předchozí turnaj Berouně. Čekaly nás tedy 4 zápasy proti známým týmům ČLU Beroun, Cembrit, Hýskov a FK Příbram.

Start turnaje byl v 9:00, začátek provázelo hřiště zkropené rosou a slunce se teprve probouzelo, aby nám hrací povrch vysušilo.

První zápas nás čekal tým Cembritu a celkem bez potíží jsme si došli pro výhru 5:0.

Hned v druhém utkání jsme se střetli s týmem ČLU Beroun a dala se tedy očekávat fotbalová bitva. Tentokrát jsme chytli začátek a šli do vedení. Před polovinou utkání byl stav 2:1 pro Cábelíky, soupeř ale stav srovnal a pokračovala bitva o každý metr hřiště. Dlouho vyrovnané utkání rozhodl soupeř několika brejky a nakonec se radoval z vítězství 5:2. Nicméně náš výkon byl výborný a toto utkání bylo určtě ozdobou celého dne.

Po pauze jsme vyzvali tým Hýskova a byla z toho jednoznačná výhra 9:1.

Poslední utkání nás čekal tým FK Příbram a jelikož prckové z Příbrami v předchozím zápase porazili do té doby suverénní Beroun, bylo vše otevřeno a stále jsme mohli pomýšlet na vítězství v turnaji. Do zápasu jsme vstoupili perfektně a všichni plnili do puntíku pokyny udělené před utkáním. Brzy jsme šli do vedení a to jsme dále navyšovali. Ve výborné atmosféře jsme polevili až za stavu 6:0 a soupeř třemi góly snižoval. Nakonec jsme zaslouženě zvítězili 7:3.

Velmi vyrovnaný turnaj, kde první tři týmy měly shodně 9 bodů za 3 vítězství nakonec rozhodlo skóre a bylo z toho druhé místo pro tým Cábelíků.

Nicméně dnešní výkon byl naprosto perfektní a některá utkání měla výbornou kvalitu a atmosféru. Jednoznačně nejlepší turnaj jarní sezony. Všichni hráli na hranici svých možností a s maximálním nasazením, byly vidět pěkné kombinační akce, tvrdé souboje i velké individuální výkony. Před týmem smekáme a všem děkujeme za perfektní přístup – jen tak dál.

S předáváním cen nám pomohl úspěšný odchovanec králodvorské kopané Martin Vitík, toho času hájící barvy AC Sparta Praha, a snad i toto dodá našim malým Cábelíkům patřičnou touhu do další práce.

Děkujeme všem rodičům a příznivcům za podporu a jen tak dále..

 

Naše výsledky:

 

FK KD – Cembrit  5:0

FK KD – ČLU Beroun 2:5

FK KD – Hýskov  9:1

FK KD – Příbram 7:3