Sobota 13.5. patřila domácímu turnaji našeho B-týmu. Připravili jsme tři hřiště, aby nebyly zbytečné prodlevy a čekání.

Náš tým sehrál všechny své zápasy na hřišti A pod tribunou. Jediná omluvenka přišla od Nikiho, jinak jsme byli komplet.

První zápas jsme vyzvali Tlustici a úvod příliš pěkné podívané nenabídl. Ve druhé části zápasu jsme trochu přitlačili před brankou soupeře a několikrát skórovali. První výhra po nepříliš přesvědčivém výkonu se ale nakonec ukázala jako jediná v dnešním turnaji.

Ve druhém zápase jsme nastoupili proti Drozdovu a od začátku tahali za kratší konec. Přestože jsme všem kladli na srdce, že soupeř nakopává vše na bránu a připravovali se na to, naši svěřenci dnes pokynů ze střídačky příliš nedbali. Nakonec se nám podařilo dotáhnout zápas k remíze 3:3, ale moc pozitiv najít nešlo.

V dalším zápase nás čekal oříšek nejtěžší v podobě ČLU Beroun.
Paradoxně ale proti fotbalovému soupeři většinou předvádíme dobré výkony, protože oba týmy chtějí hrát fotbal po zemi a kombinovat. Ve druhé části utkání měla naše první čtyřka delší pasáž, kdy se usídlila na polovině soupeře, pěkně kombinovala a tlačila se do brány. To bylo bohužel z pozitiv dne asi vše. Prohře 1:3 jsme nezabránili a mohli se chystat na zbývající dvě utkání.

Proti Hostomicím jsme měli (výsledkově) dobře rozehráno a vedli 3:1. Bohužel jsme pokračovali v matném, nedůrazném výkonu a dovolili soupeři srovnat na konečných 3:3.

V posledním zápase proti Komárovu se nic nezměnilo a nezlepšilo a opět remíza, tentokrát 2:2.

Dnes tedy jedna výhra, tři remízy a prohra. V součtu to nakonec překvapivě stačilo na třetí místo, protože tři týmy získaly shodně 6 bodů a v minitabulce vzájemných zápasů rozhodl větší počet vstřelených branek.

Dnes to byl ale jeden velký zmar. Hra bez důrazu, rychlosti, na útočné polovině takřka žádná kombinace. Frustrace týmu, vzájemné obviňování se z chyb, neustálé brblání a fňukání, nedodržování pokynů z lavičky…. Takhle tedy opravdu ne. Pokud by se na turnaj platilo vstupné, museli bychom ho dnes domácím fanouškům vracet.

Výsledky:
FK KD – Tlustice 5:0
FK KD – Drozdov 3:3
FK KD – ČLU Beroun 1:3
FK KD – Hostomice 3:3
FK KD – Komárov 2:2