I náš A-tým ukončil podzimní mistrovské boje. Po domluvě s pořádající Chyňavou i ostatními týmy jsme začátek posledního turnaje posunuli až na 14. hodinu, kdy předpověď slibovala lepší počasí.
To se potvrdilo a odpoledne skutečně přestalo pršet a dokonce na nás nesměle vykouklo podzimní slunce.
První kolo jsme nehráli a měli tak dost času se rozcvičit. A bylo na co, hned první zápas nás čekal Cembrit a tedy soupeř nejtěžší a favorit naší skupiny. To se od začátku ukazovalo a soupeř nás ledově osprchoval. Ani jsme se nenadáli a lovili jsme popáté míč z naší sítě. Až přibližně v polovině utkání jsme zabrali a začali se dostávat trochu do hry a to i na soupeřově polovině. Přestože se nám gól vstřelit nepodařilo, několikrát jsme k tomu neměli daleko. Soupeř ještě tři branky přidal a byla z toho tedy úvodní prohra 0:8, kdy nám nevyšel především úvod zápasu. Ve druhé polovině jsme ale výkon zlepšili.
Na to jsme chtěli navázat v dalším utkání proti domácím. Od začátku jsme ukazovali, že v tomto zápase jsme lepší na balonu my, bohužel se nám nedařila finální fáze a v bezprostřední blízkosti branky soupeře jsme nevolili ideální řešení. Bezbrankový stav protrhl svou střelou Kristian a to nám dodalo na kopačky více klidu, další góly pak přidali Víťa, opět Kristian a skóre uzavíral Ondra. 4:0.
Ve třetím utkání se nám postavil Hýskov, se kterým bývají zápasy velmi vyrovnané, a to se opět potvrdilo. Soupeř šel dvakrát do vedení, ale vždy jsme dokázali dorovnat e nedovolili mu utéct na rozdíl více než jedné branky. Bohužel na třetí gól jsme již zareagovat nestihli a tedy těsná prohra 2:3.
V posledním utkání proti Loděnicím jsme šli po gólech Víti a Edy do dvoubrankového vedení a zdálo se, že utkání v klidu dohrajeme. Pak jsme ale nechali soupeře střílet z bezprostřední blízkosti a naším nedůrazem tedy připustili závěrečné drama. Další gól už ale nepadl a tedy výhra našich Cábelíků 2:1.
Za dnešní vystoupení jsme brali třetí místo v turnaji a i v celkovém hodnocení podzimu jsme skončili třetí. Na jaře nás tedy čeká skupina proti ostatním týmům ze třetích míst. Dají se tedy očekávat vyrovnané bitvy a na ty se budeme v zimě připravovat.
Naše výsledky na turnaji:
FK KD – Cembrit 0:8
FK KD – Chyňava 4:0
FK KD – Hýskov 2:3
FK KD – Loděnice 2:1
Střelci:
Víťa 3x
Kristian 2x
Eda 2x
Ondra 1x